20 years of experience

Mūsų patirtis - Jums

Sakoma, jog partnerį renkiesi visam gyvenimui, todėl tai darėme labai atsakingai ir kruopščiai. Pasaulyje yra pakankamai daug vaistų gamintojų. Pasirinkti kuriuos atstovauti Lietuvoje nebuvo lengva ir paprasta, tačiau čia vėl padėjo patirtis, įdirbis...

Mūsų klientai - Lietuvos vaistinės, gydymo įstaigos, pensionatai, bei Lietuvos ir kitų šalių didmeninio vaistų platinimo įmonės. Dirbame su daugiau, kaip 1000 klientų visoje Lietuvoje. Nuolatinis mūsų dėmesys, operatyvumas ir lankstumas leido užsitikrinti lojalų klientų ratą...

ENTAFARMA 1993 m. pradėjusi savo veiklą nuo didmeninės vaistų prekybos, sėkmingai ją vysto iki šiol. Mes tiekiame vaistus bei kitas prekes daugiau kaip 800 vaistinių ir 200 asmens sveikatos priežiūros įstaigų visoje Lietuvoje bei daugiau kaip 50 didmeninio vaistų platinimo įmonių Pabaltyje ir kitose šalyse.

Ilgalaikiai, nusistovėję santykiai su partneriais, aukštos kvalifikacijos specialistai – mūsų įmonės darbuotojai, aukšti kokybės bei verslo etikos standartai įgalina mums siekti užsibrėžtų tikslų.

Kasdien surenkame virš 500 klientų užsakymų. Didžiuosiuose Lietuvos miestuose klientų užsakymai pristatomi tą pačią dieną, kitoje Lietuvos teritorijoje prekės pristatomos sekančia darbo dieną. Prekių tiekimas į Latviją, Estiją vykdomas 3-4 kartus per savaitę, į Baltarusiją – 3-4 kartus per mėnesį, į kitas šalis – pagal poreikį.

Ligoninės
Pensionatai
Vaistinės
Didmeninės įmonės

mano vaistine tinklas

Tai projektas sukurtas ir įgyvendinamas tam, kad būtų remiamos nepriklausomos vaistinės visoje Lietuvoje ir, kad jų pozicijos rinkoje būtų kuo stipresnės.
Tikslas siekiamas bendradarbiaujant vaistinėms, didmeninio vaistų platinimo įmonei bei gamintojams. Taip pat siekiama tobulinti ir gerinti santykius tarp vaistininko ir paciento, kuriam reikalinga kompetetinga pagalba ir patarimas.

internetine prekyba

Įsigyti vaistą ar maisto papildą internetu šiandien tampa vis lengviau ir paprasčiau. Žmonės drąsiai renkasi jiems primtiną būdą, neišeinant iš namų, pirkti produktus jiems patogiu laiku, bei pasirinkti prekių pristatymą į namus ar paėmimą vaistinėje. Kviečiame apsilankyti mūsų el. parduotuvėje www.manovaistine.lt ir patiems išbandyti visame pasaulyje sparčiai populiarėjančią paslaugą.